Email: Hototi@seznam.cz                                    Mobil: +420 732 683 668

Facebook: Dwarf hotot rabbits

Kde nás najdete? Nacházíme se v malé vesničce jménem Žabonosy (oblast mezi Kolínem a Českým Brodem), Středočeský kraj, cca 50km na východ od Prahy

Kudy k nám? Autem z Prahy po dálnici D11 směrem na Český Brod, odtud po Českobrodské až k mostu mezi vesnicemi "Plaňany" po levé straně a "Žabonosy" po pravé straně. Před tímto mostem odbočit 2x vpravo, následuje silnička s jablečnou alejí po levé straně. Po 1km odbočit těsně za cedulí s názvem vesnice směrem z kopce, projet až dolů přes malý most a na hlavní silnici u obecního úřadu odbočit vlevo.

Hromadná doprava:

Autobus ze stanice "Kolín aut. st." nebo "Kolín, pošta" přímo na zastávku "Žabonosy", odtud pěšky směrem dolů do vesnice a u obecního úřadu vlevo k domu s černou střechou a kamenným obkladem.

Autobus z Černého Mostu (Praha) do zastávky "Plaňany, přeložka", výstup pod mostem mezi vesnicemi Žabonosy a Plaňany. Odtud po schodech na most, poté směrem k jablečné aleji a dále dle instrukcí viz cesta autem.

Motorový vlak ze stanice "Pečky" do zastávky "Žabonosy" (na znamení, po stanici "Plaňany, zastávka"), odtud pěšky stále rovně skrz vesnici do mírného kopce, na vrchu kopce se nachází po levé straně hospoda. Odtud směrem z kopce až dolů na rozcestí, odbočit do vedlejší ulice mezi obecním úřadem a plochou s popelnicemi na tříděný odpad.

Mapa oblasti: klikněte ZDE

 Nabízím dopravu zvířátka zdarma do těchto míst:

Stabilně: Praha, Kolín

Dle sezony: Plzeň, Liberec, Lysá nad Labem

TOPlist
http://www.zhb-kralicci.wbs.cz.html
aktualizováno: 04.01.2019 21:30:01
NAJDETE NÁS I ZDE!